Pečovatelská služba Příbor

Adresa: Jičínská 238, 742 58 Příbor
Telefonní spojení: 556 725 359, 737 286 554
Email: totova.ostrava@diakonie.cz
 Internetové stránky: ostrava.diakonie.cz
  www.diakonie.cz
 Kontaktní osoby: Šárka Tótová, DiS., vedoucí - sociální pracovnice

Služba je realizována v domácnostech uživatelů na území města Příbor a v nejbližší spádové oblasti, a to i v Domě s pečovatelskou službou.

Zázemí Pečovatelské služby Příbor je umístěno na ulici Jičínská 238 v Příboře v budově Domu s pečovatelskou službou.

Služby jsou poskytovány denně od 7.00 hod. do 19.00 hod. Zpravidla jsou služby poskytovány na ranní směně od 7.00 hod. do 15.30 hod. V případě potřeby a přání uživatelů zajišťujeme služby do 19.00 hod., a to i o sobotách, nedělích a svátcích. Dovoz obědů z jídelny se provádí od pondělí do pátku od 10.30 hod. do 14.00 hod..

Personální obsazení činí celkem 5 pracovníků - 4,75 pracovních úvazků. Na zajištění provozu se podílejí také pracovníci správy střediska.

Uživatelům je poskytována pomoc a podpora  při osobní hygieně, péči o vlastní osobu, podání jídla a pití, pohybu, úklidu, nákupech, doprovodech apod.

 

Zde si můžete prohlédnout Ceník, Veřejný závazek

 Podporují nás:

                                                                                 logo příbor (3)               cce                                 

                                                                     

 

 Diakonii ČCE - středisku v Ostravě byly poskytnuty dotace na sociální služby (azylový dům, denní stacionář, týdenní stacionář, 2 pečovatelské služby) pro rok 2017 Moravskoslezským krajem, Statutárním městem Ostrava, Městem Příbor.

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha