Azylový dům Debora pro ženy a matky s dětmi

 

Adresa: Karpatská 40, 700 30 Ostrava - Zábřeh
Telefonní spojení: 596 787 437, 605 268 218
Email: bockova.ostrava@diakonie.cz
 Internetové stránky: ostrava.diakonie.cz
   www.diakonie.cz
 Kontaktní osoby: Bc. Anita Bočková, DiS., vedoucí - sociální pracovnice

Azylový dům Debora pro ženy a matky s dětmi je v provozu a služba je poskytována uživatelům nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů a svátků po celý kalendářní rok.

 

Pracovníci spolu s uživateli pracují na řešení jejich nepříznivé sociální situace (např. hledání ubytování, hledání zaměstnání) a dále uživatelům poskytují pomoc a podporu dle jejich přání a potřeb (např. v oblasti jednání s úřady, hospodaření s penězi, s péčí o domácnost, při výchově dětí apod.). Pracovníci připravují pro uživatele vzdělávací aktivity, tj. besedy a pro uživatele a děti aktivizační, tj. zájmové činnosti.

 

Zde si můžete prohlédnout: Ceník služebVeřejný závazek

 Podporují nás:

                                                                                 logo příbor (3)               cce                                 

                                                                     

 

 Diakonii ČCE - středisku v Ostravě byly poskytnuty dotace na sociální služby (azylový dům, denní stacionář, týdenní stacionář, 2 pečovatelské služby) pro rok 2017 Moravskoslezským krajem, Statutárním městem Ostrava, Městem Příbor.

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha